0(4597) 62-421   +38 (067) 404-05-57   +38(063) 687-76-34  |

м.Ірпінь, вул.Грибоєдова, 20

Про компанію

 

    Агенція нерухомості «САН» - лідер у сфері ріелторських послуг на ринку заміської нерухомості Ірпінського регіону. Основними видами діяльності нашої компанії є супроводження операцій з купівлі-продажу житлової та комерційної нерухомості, а також оціночна діяльність. В своїй діяльності наша компанія використовує виключно нові методи роботи в сфері нерухомості, що практикуються агенціями нерухомості розвинутих країн світу. Основним принципом нашої діяльності є робота в інтересах клієнта.

     Наша компанія має найбагатший досвід на ринку нерухомості, тому що АН «САН» - перше агентство, яке з’явилось в Ірпінському краї. Склад працівників налічує близько 40 професіоналів своєї справи, які з радістю допоможуть Вам у будь-якій операції з нерухомістю. З кожним роком кількість наших співробітників зростає.

 

Професіоналізм, відповідальність, комунікабельність - це якості  наших співробітників, що  являються прогресуючими в розвитку нашої компанії!!!

 

Перелік послуг, що надає наша Агенція нерухомості:

- Супроводження угод з купівлі - продажу житлової (квартири на первинному та вторинному ринку, житлові будинки, земельні ділянки під житлову забудову) та комерційної нерухомості (складські, виробничі та офісні приміщення тощо, земельні ділянки комерційного призначення).

- Допомога в оформленні кредиту. Страхові послуги.

- Оцінка об’єктів нерухомості.

- Юридичні консультації в сфері нерухомості:

- Приватизація землі, розподіл та об’єднання земельних ділянок, виготовлення нових свідоцтв на право власності на земельну ділянку. Винесення межових знаків земельної ділянки в натуру.

- Зміна цільового призначення земельних ділянок.

- Узаконення самовільних прибудов до будинків, будівель та споруд, оформлення об’єктів незавершеного будівництва, введення закінчених об’єктів будівництва в експлуатацію.

- Підготовка пакету документів для продажу квартир, будинків, земельних ділянок. Реєстрація цивільно-правових  договорів після укладення договорів купівлі-продажу нерухомості.

- Надання усних консультацій стосовно оформлення об’єктів нерухомості, аналіз документів на право власності на об'єкт нерухомості.

 

   Ви прийняли рішення продати свою нерухомість? Завітайте до нас та отримайте безкоштовну консультацію фахівця щодо того, як швидко, безпечно та максимально вигодою для Вас, продати свій об’єкт нерухомості.

   Висококваліфіковані спеціалісти нашої Агенції нерухомості допоможуть організувати процес реалізації  Вашого об’єкту, сприятимуть грамотному та послідовному проведенню рекламної кампанії, збору і оформленню потрібних документів для проведення будь-якого правочину, організують перегляд об’єкта нерухомості і проведуть необхідні переговори щодо укладення угоди.

    Наша робота та обов’язок - дбати про клієнта та застосовувати принципи рівності та неупередженості по відношенню як до продавця, так і до потенційного покупця нерухомості.

   Задоволений клієнт – наша основна мета. Ми зацікавлені продати об’єкт швидко та оптимально дорого. Якщо Ви бажаєте придбати нерухомість – ми підберемо для Вас варіанти згідно поставлених вимог та по найвигіднішій ринковій ціні.

     Наша компанія не стоїть на місці, ми постійно розвиваємося та удосконалюємо методи своєї роботи! БАЖАЄТЕ швидко та оперативно вирішити свої житлові питання?

 

      ТЕЛЕФОНУЙТЕ нам пн-пт з 9.00 до 18.00 та сб- 9.00 до 13.00 години за телефонами:(04597) 62 -421 / (067)404-05-57 / (063) 687-76-34

      Ваша заявка буде негайно опрацьована і передана кваліфікованим спеціалістам.

      Ми знаходимось за адресою: м. ІРПІНЬ, вул. Грибоєдова, буд. 20.  

                                              

 

                                                                Агенство недвижимость Ирпень

Адреса офісу:

м. Ірпінь,вул.Грибоєдова, 20

 
Телефони:
(04597) 62 - 421 / (067) 404 - 05 - 57
(063) 687 - 76 - 34
 
E-mail: san_realty@ukr.net
...

Партнерские ссылки:

Аренда звукового оборудования, аренда звука, аренда звуковой аппаратуры.
Аренда и прокат звукоусилительной техники, аренда звука Киев.
Прокат, аренда звукового оборудования Киев по доступным ценам.
Прокат, аренда караоке Киев – отличное решение для развлекательной программы.
Прокат, аренда плазмы Киев для выставок, семинаров и презентаций.
Прокат, аренда проектора Киев.
Нужна аренда света Киев? Все это есть на нашем сайте.
Организовываем выездное караоке Киев.
Нужен диджей на свадьбу? Обратитесь в компанию Empire Sound.

Яндекс.Метрика
san_realty@ukr.net
0/4597/62-421
0/67/404-05-57
0/63/687-76-34