0(4597) 62-421   +38 (067) 404-05-57   +38(063) 687-76-34  |

м.Ірпінь, вул.Грибоєдова, 20

Прийшла весна - час купувати нерухомість!

Гость вт, 12.04.2016 - 12:47

Прийшла весна - час купувати нерухомість!

В цьому році, як ніколи, зима порадувала нас морозом і снігом, і все ніяк не хотіла нас покидати. Березень більше схожий на січень, а людям за чотири місяці морозу вже нічого не хочеться. Але, з першими проміннями сонця і приходом тепла починає прокидатися не тільки природа, але і ринок нерухомості. Крім традиційних будівельних моментів, в принципі навесні всі будівництва оживають, це пов'язано в першу чергу з «весняним» бажанням змінити життя в кращу сторону: знайти нове місце роботи, місце проживання та отримати позитивні емоції. Кількість пропозицій так само зростає, а значить, вибирати цієї весни буде і є з чого.

Як показує практика, навесні завжди купують квартири як правило без оздоблення, так як креативні покупці протягом літнього періоду планують зайнятися ремонтом. Так само, знову отримують популярність навесні споруджувані об'єкти нерухомості, адже в цьому періоді стає більш комфортним проведення оглядів новобудов.

 Навесні дивляться будь-яку нерухомість: квартири економ класу, бізнес-класу та елітної нерухомості. І особливо починають звертати увагу на таун-хауси, дуплекси, будинки і просто земельні ділянки. Зупинимо нашу увагу на таунхаусі, адже таунхаус - вже сьогодні називають комфортним житлом майбутнього. Дослівний переклад слова «таун-хаус» дає нам перше розуміння цього житлового об'єкта - «міський будинок». Багато людей бажаючи придбати велику квартиру в новобудові, розглядають варіанти покупки таун-хауса або ж дуплексу.

Таун-хаус можна описати, як кілька зблокованих малоповерхових будинком або 2-х, 4-х, 6-ти, секційні апартаменти. Таун-хауси поєднані між собою спільними бічними стінами – це значно здешевлює купівлю житла. Тепловтрати при загальних стінах, також мінімальні, це може виражатися в мінус 10-20%. Всі квартири в таунхаусах, цікаві їх власникам, так само, наявністю земельної ділянки. Площа ділянок становить приблизно від 1 до 4 соток. Дуже важливою особливістю при купівлі квартири в таун-хаусі, є право володіння земельною ділянкою, яке наступає тільки при купівлі частки у праві на таунхаус або дуплекс. Так само, юристи рекомендують звернути увагу на оформлення самого таун-хауса – Ви отримуєте право власності на частину будинку або 2-х рівневу квартиру. Дане питання потрібно ретельно перевіряти.

Перед купівлею квартири в таун-хаусі, слід перевірити:

документи у забудовника на право володіння землею;
планування житла, що купується;
умови обслуговування території таун-хауса, його комунікацій;
ступінь готовності житла, в тому числі підключення до комунікацій населеного пункту.
купуючи квартиру або будинок в Ірпені, уточніть, проектну документацію.

Часто квартири в таун-хаусах приваблюють покупців і розташуванням в екологічно чистому і зручному районі. Зелене передмістя Києва – це зручний варіант для нинішніх столичних жителів. Таун-хауси в Ірпені користуються особливою популярністю серед покупців нерухомості. Так як, таунхауси є доступною, комфортною і, що немало важливо, зручною нерухомістю. А так само, привабливим моментом для покупців таун-хауса в Ірпені є лояльні умови покупки від забудовника - безвідсоткова розстрочка, знижки.

Купівля таунхауса в Ірпені або квартири в бюджетних новобудовах – вигідна угода, але вимагає максимум уваги від покупця. Адекватна оцінка пропозиції, надійний забудовник – запорука успіху покупки.

Щодо категорії бізнес-класу та елітної нерухомості в Ірпені, дані варіанти представлені не великим спектром житла, але цієї весни даний сегмент однозначно збільшився асортиментом. А от житло економ-класу, в Ірпені, можна підібрати під запит кожного покупця. Також, ще варто відзначити зростання пропозиції на ринку нерухомості від тих продавців, хто поспішає здійснити продаж до періоду літніх відпусток. Так що, для Вас дорогі покупці у нас багато сюрпризів цієї весни! Головне Ваше бажання покупки і наші можливості, і ми разом реалізуємо цієї весни Вашу мрію!

Ми всі розуміємо, що купівля житла для багатьох є одним з найважливіших моментів в житті. Щоб зробити правильний вибір, незалежно від пори року, коли здійснюється ця подія, дуже важливо не забувати довіряти оформлення угод професіоналам, добре перевіряти оформлення всіх документів, купувати квартиру тільки у забудовника, якому можна довіряти, і ... звичайно не падати духом, якщо немає ідеального для вас варіанти. Весна – час хороших вражень і змін, і нехай вони будуть для вас початком чогось великого.

Недвижимость Ирпеня, ЖК  Надсонов, ЖК Сяйво, ЖК Прованс, База недвижимости по Ирпенскому региону.
 

Адреса офісу:

м. Ірпінь,вул.Грибоєдова, 20

 
Телефони:
(04597) 62 - 421 / (067) 404 - 05 - 57
(063) 687 - 76 - 34
 
E-mail: san_realty@ukr.net
...

Партнерские ссылки:

Аренда звукового оборудования, аренда звука, аренда звуковой аппаратуры.
Аренда и прокат звукоусилительной техники, аренда звука Киев.
Прокат, аренда звукового оборудования Киев по доступным ценам.
Прокат, аренда караоке Киев – отличное решение для развлекательной программы.
Прокат, аренда плазмы Киев для выставок, семинаров и презентаций.
Прокат, аренда проектора Киев.
Нужна аренда света Киев? Все это есть на нашем сайте.
Организовываем выездное караоке Киев.
Нужен диджей на свадьбу? Обратитесь в компанию Empire Sound.

Яндекс.Метрика
san_realty@ukr.net
0/4597/62-421
0/67/404-05-57
0/63/687-76-34