0(4597) 62-421   +38 (067) 404-05-57   +38(063) 687-76-34  |

м.Ірпінь, вул.Грибоєдова, 20

Основні правила, якими потрібно керуватися, приймаючи рішення про купівлю житла.

Гость вт, 12.04.2016 - 12:54

Нерідко покупці нерухомості ще на етапі пошуку і вибору об'єкта допускають помилки, які потім стають причиною розчарувань і матеріальних втрат. Поговоримо про основні правила, якими потрібно керуватися, приймаючи рішення про купівлю житла.

Уникати імпульсних покупок

Іноді покупці буквально закохуються у квартири і будинки з першого погляду, не замислюючись про довгострокові перспективи та ліквідності об'єкта при його перепродажу. Не варто піддаватися емоціям, коли мова йде про чималі гроші. Приймаючи рішення про купівлю, враховуйте не тільки вартість житла та його якісні характеристики, але і рівень розвитку інфраструктури району (наявність поблизу шкіл, дитячих садків, об'єктів торгівлі) та його транспортну доступність. Шукайте перспективну і комфортну локацію, яка підходить для вашої сім'ї, стилю і ритму життя.

Уникати надмірних боргів

Якщо ви вирішили взяти іпотеку, то ретельно розраховуйте сімейний бюджет, щоб оцінити реальні можливості по обслуговуванню іпотечних позик та інших обтяжень (податки, комунальні платежі тощо). «Не довіряйте сліпо службовцям банків, які нерідко мотивовані видати позичальнику максимально великий кредит. Уникайте іпотечних кредитів з плаваючою ставкою. Відомі випадки, коли через дестабілізації фінансових ринків плаваюча ставка різко зростала, витрати на обслуговування боргу збільшувалися на 20-30%, позичальники втрачали платоспроможність і були змушені розлучатися з купленими в іпотеку квартирами і будинками».

Заглядати в майбутнє

Не купуйте в кредит квартиру невеликої площі, яка не підходить для комфортного проживання вашої родини. Враховуйте перспективу народження дітей. Дуже часто сім'ї змушені шукати більш просторе житло вже через 1-2 роки після новосілля. Однак за цей час витрати на покупку можуть істотно збільшитися через зростання ціни квадратного метра. Виникають податкові витрати. Крім того, при переїзді неминуче з'являються додаткові витрати на облаштування житла. Словом, доцільніше відразу правильно обирати житло, що дозволяє якісно вирішити житлове питання як мінімум на 5-7 років вперед.

Оцінювати витрати на утримання і ремонт

При виборі нерухомості і здійсненні угоди враховуйте всі супутні витрати, а також податкове навантаження і комунальні платежі, які несуть власники житла. Деякі формати нерухомості (наприклад, популярні останнім часом апартаменти) можуть виявитися непередбачувано дорогими в експлуатації. Тому прагніть до того, щоб клас нерухомості відповідав вашому реального бюджету і рівня життя. Об'єктивно оцінюйте витрати на ремонт, розраховуйте свої сили і компетенції (які роботи можете виконати самостійно, а які доведеться залучати професіоналів). Перед покупкою перевірте якість будівництва, а також інженерних комунікацій: виправлення конструктивних помилок і ремонт інженерії може влетіти власнику в копієчку.

Побоюватися цінових бульбашок

І, нарешті, експерти радять: якщо ви інвестуєте в нерухомість вільні кошти, не купуйте квартири на піку ринку. Керуйтеся простим біржовим правилом: купуйте, коли інші продають, і продавайте, коли інші купують. Спробуйте сформувати об'єктивне уявлення як про місцевий ринок нерухомості, так і про глобальні тенденції розвитку галузі. Краще не поспішати з покупкою і на падаючому ринку: адже 10% зниження може виявитися лише першим симптомом майбутнього обвалу цін.

Адреса офісу:

м. Ірпінь,вул.Грибоєдова, 20

 
Телефони:
(04597) 62 - 421 / (067) 404 - 05 - 57
(063) 687 - 76 - 34
 
E-mail: san_realty@ukr.net
...

Партнерские ссылки:

Аренда звукового оборудования, аренда звука, аренда звуковой аппаратуры.
Аренда и прокат звукоусилительной техники, аренда звука Киев.
Прокат, аренда звукового оборудования Киев по доступным ценам.
Прокат, аренда караоке Киев – отличное решение для развлекательной программы.
Прокат, аренда плазмы Киев для выставок, семинаров и презентаций.
Прокат, аренда проектора Киев.
Нужна аренда света Киев? Все это есть на нашем сайте.
Организовываем выездное караоке Киев.
Нужен диджей на свадьбу? Обратитесь в компанию Empire Sound.

Яндекс.Метрика
san_realty@ukr.net
0/4597/62-421
0/67/404-05-57
0/63/687-76-34