0(4597) 62-421   +38 (067) 404-05-57   +38(063) 687-76-34  |

м.Ірпінь, вул.Грибоєдова, 20

Інвестиції в нерухомість – перший крок до фінансової незалежності

Гость вт, 12.04.2016 - 12:41

 «Незалежно від того, як наполегливо ви працюєте, ваші гроші можуть працювати на Вас значно краще, якщо тільки їх правильно вкласти.»
Роберт Шемин

Накопичивши невеликий капітал, кожен з нас часто замислюється, а що робити з ним далі! Адже гроші просто лежачи навряд чи принисуть прибуток! Ну, хіба, що хтось придумає якийсь новий метод! Не важливо, скільки Ви заробляєте, головне як Ви розпоряджаєтеся Вашими грошима. Є приклади багатьох людей, які мали в свій час великі гроші і все втратили. І навпаки, багато людей, не маючи великих зарплат, багатих родичів, самі своїми силами збільшили свій капітал у кілька разів. Мова не йде про колосальні гроші, це гроші які дозволяють їм бути щасливими. Маючи додатковий дохід, вони можуть відпочити на морі, купувати якісні продукти, приділяти більше часу родині, придбати нову автівку і багато іншого. Ваше щастя може бути інше, але до нього можна прийти, працюючи над собою і своїми грошима.

Одним з способів збільшення свого капіталу є інвестування. Інвестувати можна в акції, облігації, метали, такі як золото і срібло, готовий бізнес, нерухомість та інше. Інвестиції в якісні об'єкти нерухомості – один з найбільш надійних джерел пасивного доходу. У залежності від планового покупцем ступеня залученості визначаються оптимальні терміни інвестицій. Купуючи ліквідний об'єкт з метою отримання стабільного доходу на період від 10 років, інвестор визначає для себе стратегію низької залученості (тимчасові витрати на розвиток об'єкта). Прибутковість інвестицій становить, як правило, близько 11-15%. Основні фактори, які будуть впливати на ліквідність нерухомості: місце розташування, функціональне призначення і комерційне використання об'єкта, об'ємно-планувальні рішення всередині будівлі, технічна оснащеність, забезпеченість сучасними інженерними системами, відповідно, високий попит з боку орендарів. Основними плюсами інвестування в нерухомість є:

Перше. Інвестування в покупку квартири з подальшою здачею її в оренду - найпростіший вид вкладення грошей з незначними ризиками. Його переваги в тому, що для звичайної людини, яка не займається бізнесом і так більш менш все зрозуміло. Купив квартиру здав в оренду. Звичайно, і тут є свої тонкощі. Яку квартиру купувати? В якому районі? Який ремонт в ній робити? Які купувати меблі і т. п. Ці питання потрібно задавати собі ще до придбання квартири. Однак зробити в даному виді інвестування велику помилку і прогоріти, практично неможливо.

Друга. Інвестування коштів у купівлю нерухомості, що будується, на початку будівництва, продаж через кілька років на стадії завершення будівництва.  Одним з найбільших плюсів даного вкладення грошей те, що воно є найбільш простим з усіх видів інвестування в нерухомість. Підписав папери, а через кілька років ще раз підписав папери, і все. Не треба шукати орендарів, робити ремонт, збирати оренду і т. д. Крім того, для інвестора існує багато способів збільшити вигідність інвестицій. Можна купити нерухомість дешевше, наприклад, акції які часто бувають у забудовників. Можна отримати знижки при купівлі за обсяг і т. д.

Третє. Купівля комерційної нерухомості.  Плюсом даного виду є, по-перше, те, що, як правило, можна найняти людей, які будуть повністю або частково управляти нерухомістю. Тобто, можна найняти вузьких фахівців, таких як електрик, сантехнік і т. п., а при великих обсягах можна взагалі всю діяльність з утримання нерухомості доручити керуючій компанії. Тоді можна забути (принаймні, частково) про пошук орендарів, проведення поточного та капітального ремонту, збір платежів і т. п. Звичайно, потрібно відстежувати діяльність керуючої компанії, проте це зовсім не те ж, що все робити самому. По-друге, як правило, інвестиційна віддача з комерційної нерухомості вище, ніж на житловий.

Коли Ви зважилися на інвестування, кожен інвестор повинен задати собі ряд питань:

• У якому стані знаходиться ринок нерухомості, на якому Ви збираєтеся інвестувати?
• На який період часу Ви хочете інвестувати? 
• Який дохід від нерухомості Ви хочете отримувати? 
• Скільки часу Ви готові приділити роботі з нерухомості?
•Яку суму Ви збираєтеся виділити для інвестування в нерухомість?

Виходячи, із суми інвестиції вибираєте: ціновий рівень, місцезнаходження, сегмент ринку. Цей вибір залежить тільки від Вас! Від Вашого досвіду, коштів, бажання, уподобань та темпераменту.

Коли зважитеся на інвестування в нерухомість, доцільна порада, не забудьте про Ірпінь! Місто Ірпінь, який знаходиться в семи кілометрах від Києва, вже не один рік входить у першу трійку міст Київської області за кількістю проведених договорів купівлі-продажу з нерухомістю. Ринок нерухомості Ірпеня різноманітний не тільки житловими будинками, є багато різних варіантів будинків, таун-хаусів, комерційної нерухомості , а також землі, яку як колись сказав ще Марк Твен вже не виробляють. Не забувайте і про те , що з Ірпеня до Києва можна доїхати маршруткою або електричкою за 15 хв., а на машині цей час можна скоротити до 8 хвилин. Багато прогнозують для Ірпеня ще більший розвиток, адже і так вже запущені нові маршрутні таксі, також відкрився великий розважально-оздоровчий комплекс з басейном, працює кінотеатр, наявний гіпермаркет та супермаркети різних мереж, кожен день ремонтують дороги по вулицях, у дворах ставлять нові дитячі майданчики, відкрилося декілька нових парків і загалом місто розвивається. А для Вас дорогі інвестори залишається тільки вчасно стати частиною цього міста! Адже кажуть, щоб чогось досягти у житті, потрібно бути всього лише на крок попереду інших! Не пропустіть свій шанс! Проінвестував сьогодні в нерухомість в Ірпені, вже завтра Ви можете отримати квартиру в новому спальному районі Києва. Ну, як, приваблива пропозиція? А ми готові надати Вам кваліфіковану допомогу і досвідчених кваліфікованих ріелторів в Ірпінському регіоні, адже наша компанія працює вже більше 8 років, а багато менеджерів мають досвід роботи в сфері нерухомості більше 10 років. У нас найбільша база нерухомості в Ірпінському регіоні. Приїжджайте, дзвоніть, пишіть і переконаєтеся в цьому самі.

Адреса офісу:

м. Ірпінь,вул.Грибоєдова, 20

 
Телефони:
(04597) 62 - 421 / (067) 404 - 05 - 57
(063) 687 - 76 - 34
 
E-mail: san_realty@ukr.net
...

Партнерские ссылки:

Аренда звукового оборудования, аренда звука, аренда звуковой аппаратуры.
Аренда и прокат звукоусилительной техники, аренда звука Киев.
Прокат, аренда звукового оборудования Киев по доступным ценам.
Прокат, аренда караоке Киев – отличное решение для развлекательной программы.
Прокат, аренда плазмы Киев для выставок, семинаров и презентаций.
Прокат, аренда проектора Киев.
Нужна аренда света Киев? Все это есть на нашем сайте.
Организовываем выездное караоке Киев.
Нужен диджей на свадьбу? Обратитесь в компанию Empire Sound.

Яндекс.Метрика
san_realty@ukr.net
0/4597/62-421
0/67/404-05-57
0/63/687-76-34